Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Equa bank snížila sazby spotřebitelských úvěrů pod pětiprocentní hranici

Snížení o 1,1 procenta, a to již od prvního dubna letošního roku. Equa bank přišla s novinkou, Minutová půjčka a RePůjčka – Konsolidace bude nyní k dispozici již od 4,8 % p. a. namísto dřívějších 5,9 %. Jedná se tedy o jednu z TOP sazeb na nynějším úvěrovém trhu. Jak naznačuje průzkum této banky, až polovina tuzemských domácností má sjednanou půjčku, 16 % z nich dokonce splácí více než dva úvěry.

Proč si vlastně lidé půjčují? Důvody jsou různorodé

Koupě vlastního bydlení je na prvním místě, na dům si půjčí 22 procent lidí a o procento méně pak zajišťuje úvěrem pořízení bytové jednotky. Konsolidace dřívějších půjček je důvodem v šestnácti procentech případů. Takřka totožná jsou čísla u koupě rodinného auta nebo vybavení domácnosti, na rekonstrukci si sjedná úvěr asi 12 % žadatelů.

Equa bank nabízí neúčelový úvěr – tedy Minutovou půjčku – v rozmezí 5 a 600 tisíc korun, ke sjednání postačí jen občanský průkaz. Finance mohou na účet dorazit do tří minut, je možné si nastavit výši splátky tak, jak žadateli přijde vhod. Vyřízení online nebo na pobočce, klient banky může využít například také mobilní aplikaci. RePůjčka – Konsolidace umožní sloučit všechny úvěry v jeden a sníží splátky až o 50 %. Konsolidovat je možné kontokorenty, kreditky nebo leasingy na auto a třeba i účelové půjčky. Maximální limit činí 700 tisíc korun.Čtěte také

marketing ČSOB půjčí online během několika okamžiků, žadatel nemusí být klientem

marketing Úrok vám o půjčce nic moc neřekne. Důležité je RPSN!

marketing Půjčka ProBydlení: termín splatnosti tentokrát podle klienta

marketing Online půjčka ihned na účet

marketing Wüstenrot ještě s Půjčkou ProBydlení bez poplatků rozhodně nekončí

marketing Wüstenrot připravil atraktivnější podmínky u Půjčky ProBydlení určené k refinancování

marketing Půjčka je řešením pro čtyři pětiny Čechů, neplatí to ale pro dovolené nebo svatby

marketing Jak vybrat ideální půjčku? Ušetřit lze tisíce korun za rok