Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Půjčka ProBydlení: termín splatnosti tentokrát podle klienta

Wüstenrot přináší novinku všem, kdo poptávají skutečně flexibilní půjčku na bydlení. Klienti si při sjednání Půjčky ProBydlení od 15. října smí zvolit splátkový kalendář podle svých preferencí – a to minimálně šest let, nejvýše dvaadvacet roků.

Po celý letošní rok pak bude odpuštěn i poplatek za vyřízení půjčky. Delší doba splatnosti je pak také levnější o tři desetiny procenta.

Řada různých možností, jen si vybrat tu svoji

Překlenovací úvěr Půjčka ProBydlení doposavad přinášel možnost výběru z pěti období splatnosti. Expres verze na šest nebo osm let, standardní pak na 14, 18 či 22. V současnosti je možné zvolit si v intervalu 6 a 22 roků, jakkoliv dlouhou dobu. Půjčka ProBydlení Expres tak bude zahrnovat úvěry se splatností 6 až 10 let. Úroková míra bude stále totožná, a sice 4,89 % p. a. Standardní Půjčku ProBydlení si smí klienti sjednat na 11 až 22 roků včetně. Po celý zbytek roku pak mohou využít nabídku nižší úrokové sazby, která činí 4,59 % p. a. Sen o vlastním bytě či domě tak je snadnější a bez poplatků navíc. Bezplatné je u Půjčky ProBydlení i zpracování a poskytnutí úvěru, stejně tak i vedení úvěrového konta.

Bez zajištění je možné získat až milion korun, pokud půjde o družstevní byt, pak je maximální suma ještě o půl milionu vyšší. Půjčku je možné využít pro účel vybavení domácnosti nebo rekonstrukce bydlení, ale také na střechu, bazén, zateplení fasády nebo například stavbu garáže.Čtěte také

marketing Půjčka na měsíc vyřeší řadu problémů v rodinné kase

marketing ČSOB půjčí online během několika okamžiků, žadatel nemusí být klientem

marketing Úrok vám o půjčce nic moc neřekne. Důležité je RPSN!

marketing Equa bank snížila sazby spotřebitelských úvěrů pod pětiprocentní hranici

marketing Online půjčka ihned na účet

marketing Wüstenrot ještě s Půjčkou ProBydlení bez poplatků rozhodně nekončí

marketing Wüstenrot připravil atraktivnější podmínky u Půjčky ProBydlení určené k refinancování

marketing Půjčka je řešením pro čtyři pětiny Čechů, neplatí to ale pro dovolené nebo svatby