Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Akční nabídka skupiny Wüstenrot: Půjčka ProBydlení s nulovými poplatky

Stavební spořitelny Wüstenrot připravila novinku, Půjčka ProBydlení, ideální řešení pro rekonstrukci a modernizaci bydlení, bude nyní výhodnější. Od dvanáctého února letošního roku se nebude účtovat poplatek za sjednání smlouvy o stavebním spoření.

Klientům tak bude poskytnut překlenovací úvěr ze stavebního spoření v PÚ tarifu naprosto bezplatně – týká se to samotného sjednání smlouvy, vedení úvěrového účtu, ale i poskytnutí a zpracování úvěru.

Cílem je zatraktivnit financování rekonstrukcí všem potenciálním zájemcům

Podle prognóz skupiny Wüstenrot bude poptávka týkající se financování rekonstrukcí i nadále stoupat, a to hlavně kvůli zvyšujícím se cenám bytů a stáří bytového fondu v ČR. Zájemci o peníze na koupi vlastního bydlení nebo jeho přestavbu, ale také ti, kteří by si rádi pořídili družstevní byt, ušetří až do konce června 2018 poplatek za nově uzavřenou dohodu o stavebním spoření. Ten je roven procentu cílové sumy, v případě žádosti o půl milionu korun činí hned pět tisíc.

Půjčka ProBydlení patří k překlenovacím úvěrům umožňujícím pokrytí výdajů na pořízení nemovitosti nebo její rekonstrukci, ale i na družstevní byt. Úroky startují už na hranici 4,89 % p. a., pokud půjde o refinancování, bude sazba ještě o půl procenta ročně nižší. Klienti si mohou volit z pěti různých lhůt splatnosti – 6, 8, 14, ale také 18 či 22 roků.
Bez zajištění může úrok vyšplhat až do výše jednoho milionu korun, pokud půjde o družstevní byt, je limitem 1,5 milionu. Půjčka ProBydlení může být určena i na vybavení domácnosti nebo modernizaci bytové jednotky, například i na pořízení garáže nebo zahradního domku, stejně jako na administrativní náklady.Čtěte také

marketing Půjčka ProBydlení: termín splatnosti tentokrát podle klienta

marketing Online půjčka ihned na účet

marketing Wüstenrot ještě s Půjčkou ProBydlení bez poplatků rozhodně nekončí

marketing Wüstenrot připravil atraktivnější podmínky u Půjčky ProBydlení určené k refinancování

marketing Půjčka je řešením pro čtyři pětiny Čechů, neplatí to ale pro dovolené nebo svatby

marketing Jak vybrat ideální půjčku? Ušetřit lze tisíce korun za rok

marketing Půjčka bez ručitele? Je to možné!