Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Akční nabídka skupiny Wüstenrot: Půjčka ProBydlení s nulovými poplatky

Stavební spořitelny Wüstenrot připravila novinku, Půjčka ProBydlení, ideální řešení pro rekonstrukci a modernizaci bydlení, bude nyní výhodnější. Od dvanáctého února letošního roku se nebude účtovat poplatek za sjednání smlouvy o stavebním spoření.

Klientům tak bude poskytnut překlenovací úvěr ze stavebního spoření v PÚ tarifu naprosto bezplatně – týká se to samotného sjednání smlouvy, vedení úvěrového účtu, ale i poskytnutí a zpracování úvěru.

Cílem je zatraktivnit financování rekonstrukcí všem potenciálním zájemcům

Podle prognóz skupiny Wüstenrot bude poptávka týkající se financování rekonstrukcí i nadále stoupat, a to hlavně kvůli zvyšujícím se cenám bytů a stáří bytového fondu v ČR. Zájemci o peníze na koupi vlastního bydlení nebo jeho přestavbu, ale také ti, kteří by si rádi pořídili družstevní byt, ušetří až do konce června 2018 poplatek za nově uzavřenou dohodu o stavebním spoření. Ten je roven procentu cílové sumy, v případě žádosti o půl milionu korun činí hned pět tisíc.

Půjčka ProBydlení patří k překlenovacím úvěrům umožňujícím pokrytí výdajů na pořízení nemovitosti nebo její rekonstrukci, ale i na družstevní byt. Úroky startují už na hranici 4,89 % p. a., pokud půjde o refinancování, bude sazba ještě o půl procenta ročně nižší. Klienti si mohou volit z pěti různých lhůt splatnosti – 6, 8, 14, ale také 18 či 22 roků.
Bez zajištění může úrok vyšplhat až do výše jednoho milionu korun, pokud půjde o družstevní byt, je limitem 1,5 milionu. Půjčka ProBydlení může být určena i na vybavení domácnosti nebo modernizaci bytové jednotky, například i na pořízení garáže nebo zahradního domku, stejně jako na administrativní náklady.Čtěte také

marketing ČSOB půjčí online během několika okamžiků, žadatel nemusí být klientem

marketing Úrok vám o půjčce nic moc neřekne. Důležité je RPSN!

marketing Equa bank snížila sazby spotřebitelských úvěrů pod pětiprocentní hranici

marketing Půjčka ProBydlení: termín splatnosti tentokrát podle klienta

marketing Online půjčka ihned na účet

marketing Wüstenrot ještě s Půjčkou ProBydlení bez poplatků rozhodně nekončí

marketing Wüstenrot připravil atraktivnější podmínky u Půjčky ProBydlení určené k refinancování

marketing Půjčka je řešením pro čtyři pětiny Čechů, neplatí to ale pro dovolené nebo svatby