Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Půjčka na měsíc vyřeší řadu problémů v rodinné kase

(-pr-) Nebojte se malých půjček, protože právě díky nim snadno zaplatíte složenky nebo nenadálé výdaje! V dnešní době se nám občas nedostává financí, protože nás překvapí platby, se kterými jsme tedy opravdu nepočítali.

Fronty ale v každém případě nechte supermarketům nebo úředníkům, neboť online sjednání půjček je mnohem pohodlnější záležitostí – nemusíte nikam osobně, není třeba telefonické domluvy, pouze potvrzení identity, trvalého příjmu a pak už jen několik kliknutí myši, abyste vše potvrdili. Odpověď přijde záhy, patnáct minut po potvrzení žádosti se dozvíte verdikt. Vesměs jde navíc o formalitu, nemusíte tedy nervózně poposedávat na židli, reakce přijde brzy!

Až patnáct tisíc korun na příští čtyři týdny

Klasická půjčka na měsíc má hodně zajímavé možnosti – dá se nastavit přesně podle představ klientů, kteří si mohou zvolit, jestli jim více vyhovuje dva tisíce korun na týden nebo patnáct tisíc korun prakticky na celý měsíc, respektive 28 kalendářních dnů. Nezáleží přitom, jestli půjde o složenky, nákup potravin, pořízení náhrady za elektroniku, která právě dosloužila nebo cokoliv dalšího, třeba i krátkou dovolenou. Díky tomu, že půjčka je zcela bezúčelová, nemusíte řešit jakékoliv formuláře, které by se týkaly využití zaslaných finančních prostředků. Nejde přeci o hypotéku nebo statisícový úvěr, kde by už něco podobného bylo určitě velmi aktuální.

Vše půjde hladce, peníze jsou na účtu za čtvrt hodiny

Čekání, nervozita, špatná nálada – to jsou přece spojené nádoby. Naštěstí je jasné, že půjčka 3000 je o něčem naprosto jiném! Není vůbec složitá a nebudete muset vyplňovat nějaké dlouhé formuláře, které ani poskytovateli nic zajímavého nesdělí. Proč také? Jde jen o malou půjčku, která bude za pár týdnů splacená, nic více a nic méně! Mimochodem, jak poznáte poskytovatele, u nějž jste na správné adrese?

  • České sídlo. Ano, adresa v Praze nebo jiném velkém městě je věcí prestiže, dodává důvěru.
  • Diskrétnost a spolehlivost. Žádná třetí strana se nedozví, že si takto půjčujete nějaké peníze.
  • Pověst, která je zcela bezúhonná. Naopak, jde o prověřenou firmu s dobrými referencemi.

Když jsou tyhle náležitosti splněné, jistě se není čeho obávat. Máte před sebou poskytovatele, jemuž můžete věřit. Je však lepší si nejprve prověřit, s kým máte tu čest, než se pustíte do jednání o nějaké smlouvě, že? Jedině transparentní jednání lze ocenit a doporučit dále, takže pokud najdete negativně laděné reference, raději diskuzi o nějaké půjčce ukončete. Není přeci důvod pokračovat, že?

Půjčit si může kdokoliv, kdo splní základní podmínky

Jen minimum náležitostí, které jsou připraveny pro klienty nebankovních půjček, je jistě potěšující zpráva – musíte totiž prokázat jen plnoletost a trvalý příjem, důležité je také ověření identity, a to z pochopitelných důvodů. Každý poskytovatel musí mít jasno, komu půjčuje peníze, jinak se taková transakce uskutečnit nedá! Pro stálé klienty jsou připraveny nejen zajímavé věrnostní bonusy, ale také ještě rychlejší vyřízení půjčky.

Pozor na dluhovou past, půjčujte si s rozmyslem

Musíte mít zcela jasno, od koho si půjčujete – ale i jak velkou částku potřebujete. Příjemná úroková sazba a podmínky, které vypadají velmi dobře, jistě lákají k tomu, abyste si půjčili i více než jste původně zamýšleli. To je ovšem chyba, která může vést k dlouhodobějším finančním problémům. Vše si dopředu ujasnit, mít plán pro případ, že výplata přijde o pár dnů později, než jste čekali. To vše patří k důležitým věcem, bez nichž se rodinná kasa opravdu řídit nedá. Zodpovědnost je až na prvním místě, takže mějte jasnou představu o každé tisícikoruně.Čtěte také

marketing ČSOB půjčí online během několika okamžiků, žadatel nemusí být klientem

marketing Úrok vám o půjčce nic moc neřekne. Důležité je RPSN!

marketing Equa bank snížila sazby spotřebitelských úvěrů pod pětiprocentní hranici

marketing Půjčka ProBydlení: termín splatnosti tentokrát podle klienta

marketing Online půjčka ihned na účet

marketing Wüstenrot ještě s Půjčkou ProBydlení bez poplatků rozhodně nekončí

marketing Wüstenrot připravil atraktivnější podmínky u Půjčky ProBydlení určené k refinancování

marketing Půjčka je řešením pro čtyři pětiny Čechů, neplatí to ale pro dovolené nebo svatby