Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Půjčka bez ručitele? Je to možné!

(-pr-) Fakt, jestli vám bankovní či nebankovní subjekt půjčí peníze, záleží především na vaši schopnosti splácet. Čím je větší pravděpodobnost, že své závazky splatíte v pohodě, tím se zvyšuje pravděpodobnost, že půjčku dostanete a za poměrně výhodný úrok.

Půjčka bez ručitele

I svět půjček je postaven na možném zisku a riziku, který z investic plyne. V případě, že máte práci a nemáte žádné závazky, znamená to, že svou půjčku budete splácet řádně. Nechcete-li pracovníky banky či nebankovní společnosti o této schopnosti splácet přesvědčovat, je možné si sjednat půjčku s ručitelem. Ten se zaváže, že vás v případě nutnosti část či celý závazek uhradí. Ručitele vyžadují především banky. Chcete-li si sjednat půjčku mnohem jednodušeji a bez ručitele, pak je lepší vyhledat půjčky v nebankovním sektoru. Nebankovní půjčky jsou vhodným řešením, protože zpravidla není ručitel vyžadován. Půjčka bez ručitele je především u nižších částek a týká se především podnikatelů, kteří si půjčují větší částky na rozjezd firmy či nákup strojů.

Půjčky bez ručitele či bez zajištění jsou především půjčky typu rychlé půjčky bez registru. Potřebujete-li si jen půjčit pár korun do výplaty, není nutné, aby se za vás u této půjčky někdo zaručoval. Výhodou je proto rychlé vyřízení, které obnáší méně náročnou administrativu.

Půjčka 250 000 Kč a výše

Jiná situace nastává, když chcete velkou půjčku, například na koupi automobilu, rekonstrukci nebo vybavení bytu. Zde už většina společností vyžaduje nějakou formu ručení. Jedná se většinou o nákup auta nebo nemovitosti. V případě, že se jedná o půjčku s ručitelem, je vyřízení poměrně zdlouhavé a ručitel musí splnit stejně přísné podmínky jako žadatel.

Kdo je ručitel:

 1. Osoba plnoletá s trvalým pobytem na území ČR
 2. Osoba, která má min. stejnou bonitu jako žadatel
 3. Osoba, která nemá nesplacené závazky z minulosti
 4. Ručitelem nesmí být manžel/ka či životní partner/ka

Výhody půjčky bez ručitele

Rychlá půjčka bez ručitele lze získat u každého poskytovatele. V České republice je to nejrozšířenější druh půjčky. Nejenže nepotřebujete ručitele, není ani nutné mít zástavu v podobě nemovitosti. Pro někoho je toto spíše nevýhoda, když se ručením zvyšuje bonita žadatele. Další nevýhodou může být, že vám nepůjčí tak vysokou částku.

Rychlou půjčku bez ručitele můžete uzavřít online z pohodlí domova. Peníze pak získáte na účet do několika minut. Chcete-li celý proces urychlit, ujistěte se nejdříve, u jaké banky má poskytovatel vedené účty. Většina společností má účet ve více bankách, aby uspokojili potřeby klientů co nejlépe.

Výhody půjčky bez ručitele:

 1. Ryché vyřízení
 2. Snadná dostupnost
 3. Sjednání on-line
 4. Žádné poplatky předem

Nevýhody půjčky bez ručitele:

 1. Půjčit si lze pouze nižší částky bez ručitele
 2. Vyšší úrokové sazby
 3. Půjčky na kratší dobu

Půjčka bez ručitele bez poplatků předem

Ještě nedávno na trhu existovaly tisíce poskytovatelů půjček bez ručitele. Za své služby si často účtovali nesmyslné poplatky předem. Poté, co začal platit nový zákon o spotřebitelském úvěru, trh se výrazně proředil a tito poskytovatelé svou činnost zpravidla ukončili. Nyní si můžete sjednat půjčku bez ručitele a to bez obav z poplatků předem.

Co je potřeba k sjednání půjčky bez ručitele?

Aby bylo možné získat půjčku bez ručitele, zpravidla je potřeba být osobou starší 18 let, bez dluhů po splatnosti pokud nejde o půjčky bez registru. Stejně tak je potřeba mít k dispozici internet, pc nebo chytrý telefon, platné doklady totožnosti a vlastní účet v kterékoliv české bance. Půjčky bez ručitele si sjednáte za pár minut, nejsou dnes výjimkou společnosti, které vám peníze vyplatí během hodiny od podání žádosti o půjčku.Čtěte také

marketing ČSOB půjčí online během několika okamžiků, žadatel nemusí být klientem

marketing Úrok vám o půjčce nic moc neřekne. Důležité je RPSN!

marketing Equa bank snížila sazby spotřebitelských úvěrů pod pětiprocentní hranici

marketing Půjčka ProBydlení: termín splatnosti tentokrát podle klienta

marketing Online půjčka ihned na účet

marketing Wüstenrot ještě s Půjčkou ProBydlení bez poplatků rozhodně nekončí

marketing Wüstenrot připravil atraktivnější podmínky u Půjčky ProBydlení určené k refinancování

marketing Půjčka je řešením pro čtyři pětiny Čechů, neplatí to ale pro dovolené nebo svatby