Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Půjčka ProBydlení letos bez poplatků

Stavební spořitelna Wüstenrot ohlásila, že všichni zájemci o rekonstrukci vlastního bydlení mohou požádat o speciální Půjčku ProBydlení do konce letošního roku bez poplatku za vyřízení smlouvy o stavebním spoření. Překlenovací úvěr ze stavebního spoření v PÚ tarifu bude tím pádem zdarma.

Netýká se to samozřejmě jen uzavření smlouvy, ale také vedení úvěrového účtu. V soutěži, která připomíná čtvrtstoletí společnosti Wüstenrot na našem trhu, mohou navíc klienti vyhrát až čtvrt milionu korun!

Vlastní bydlení nebo rekonstrukce a modernizace bytu?

Koupě bytu v OV nebo jen jeho rekonstrukce, stejně jako pořízení družstevního bydlení, ve všech těchto případech bude odpuštěn poplatek spojený s uzavřením smlouvy o stavebním spoření. Běžně tento poplatek je roven procentu z cílové sumy, například v případě půlmilionové mety jde o pět tisíc korun.

Zájem o rekonstrukce by se měl podle prognóz společnosti Wüstenrot i nadále zvyšovat, ceny nemovitostí totiž rostou závratným tempem a bytový fond v ČR je relativně starý. Půjčka ProBydlení je překlenovacím úvěrem, jehož úroková míra startuje na hranici 4,89 % p. a. A splatnost? Ta je zcela na klientově přání, vybrat si mohou 6, 10, 14, 18 nebo až 22 roků.

Klienti, kteří si Půjčku ProBydlení sjednají, budou navíc zařazení do slosování o dvě velké výhry, další výhodou je získání státní podpory ve výši až dvou tisíc korun za rok. Úroky, které klienti zaplatí, se pak mohou podle platných zákonů odpočítat z daňového základu. Výše úvěru může být až jeden milion korun, pokud půjde o nákup družstevního bydlení, je maximální suma ještě o půl milionu vyšší. Tuto půjčku lze použít kromě vybavení domácnosti i na bazén, garáž nebo třeba zahradní domek, výjimku netvoří ani nová fasáda a její zateplení.Čtěte také

marketing Dva důležité dotazy kolem půjček a pojištění

marketing Creditas úročí vklady na spořícím účtu 1%

marketing Wüstenrot připravil ještě zajímavější nabídku bytovým družstvům a společenstvím vlastníků jednotek

marketing Fio banka tlačí dolů úroky u hypotečních úvěrů

marketing Provident naplnil podmínky pro zisk licence České národní banky

marketing Nebankovních půjček se nemusíte bát. Ne všechny jsou předražené a podezřelé

marketing Čtyřtisícový bonus k půjčce HYPOsplátka od RSTS

marketing Zonky přinášejí nové verze televizní reklamy, kde lidé představují své konkrétní zkušenosti