Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Pojištění platebních karet ve FIO jde nově i přes internet

FIO banka přichází s novinkou, která umožní ještě jednodušší využívání služeb. Pojištění k platebním kartám je nyní možné dohodnout i online v rámci internetového bankovnictví. Novinku je možné využít u všech typů karet, pojistka se může vztahovat na krádež a ztrátu karty, ale i právní ochranu řidiče a v neposlední řadě i cestovní pojištění.

Bez nutnosti navštívit kamennou pobočku? Samozřejmě

Doba si žádá své, banky nabízí stále více produktů, které si lze sjednat online formou a nechodit zbytečně kvůli nim na kamennou pobočku. U FIO nezáleží na tom, jestli je platební karta už třeba rok v provozu nebo byla nově vydána, tuto možnost má od nynějška každý majitel. Pojištění je sjednané doslova pár kliknutími myši a klienti si jej mohou dodatečně libovolně upravovat (například navyšovat pojistné limity apod.) nebo případně i jednoduše zrušit. Cestovní pojištění pro celou rodinu, pojištění ztráty a krádeže platební karty, které zahrnuje i pojistku osobních dokladů nebo mobilu, ale také pojištění právní ochrany řidiče, to vše je zde k mání.

V minulosti FIO také nabízela pojistku k platební kartám, vše ale bylo nutné dojednat už při žádosti o novou kartu. Díky rostoucí popularitě podobného pojištění se však banka rozhodla k několika novinkám, které představují jednodušší a rychlejší služby pro klienty.Čtěte také

marketing Bezkontaktní karty zažívají vrchol popularity, hotovostní platby už nejsou tak oblíbené

marketing Bezkontaktní bankomaty od Air Bank slaví výročí

marketing Díky Mastercard bude Praha plná nových zážitků

marketing Tři čtvrtiny Čechů s oblibou platí kartou, rozdíl mezi debetní a kreditní kartou však mnohým uniká

marketing Češi mají ve stále větší oblibě takzvané zlaté karty

marketing ČSOB má akci pro školáky, nabídne jim třeba vlastní kartu

marketing Nová kreditka od Sberbank poslouží jako kontokorent i debetní karta

marketing ČSOB má pro své klientky novou platební kartu se zajímavými podmínkami