Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Pojištění platebních karet ve FIO jde nově i přes internet

FIO banka přichází s novinkou, která umožní ještě jednodušší využívání služeb. Pojištění k platebním kartám je nyní možné dohodnout i online v rámci internetového bankovnictví. Novinku je možné využít u všech typů karet, pojistka se může vztahovat na krádež a ztrátu karty, ale i právní ochranu řidiče a v neposlední řadě i cestovní pojištění.

Bez nutnosti navštívit kamennou pobočku? Samozřejmě

Doba si žádá své, banky nabízí stále více produktů, které si lze sjednat online formou a nechodit zbytečně kvůli nim na kamennou pobočku. U FIO nezáleží na tom, jestli je platební karta už třeba rok v provozu nebo byla nově vydána, tuto možnost má od nynějška každý majitel. Pojištění je sjednané doslova pár kliknutími myši a klienti si jej mohou dodatečně libovolně upravovat (například navyšovat pojistné limity apod.) nebo případně i jednoduše zrušit. Cestovní pojištění pro celou rodinu, pojištění ztráty a krádeže platební karty, které zahrnuje i pojistku osobních dokladů nebo mobilu, ale také pojištění právní ochrany řidiče, to vše je zde k mání.

V minulosti FIO také nabízela pojistku k platební kartám, vše ale bylo nutné dojednat už při žádosti o novou kartu. Díky rostoucí popularitě podobného pojištění se však banka rozhodla k několika novinkám, které představují jednodušší a rychlejší služby pro klienty.Čtěte také

marketing Banka Creditas připravila platební kartu z ryzího zlata

marketing Visa rozdává odměny zákazníkům Albertu, stačí platit Visa kartou v průběhu letošních zimních olympijských her

marketing FIO banka přináší klientům své nové kreditky

marketing Raiffeisenbank přichystala vylepšení pro svou „Rolls-Royce“ kartu

marketing Pobočky ČSOB Pojišťovny nyní umožňují placení kartou

marketing Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny budou mít od prosince 2017 nové kreditky

marketing FIO banka přichází na trh s novinkou, jde o business kartu pro podnikatele zdarma

marketing Bezkontaktní karty zažívají vrchol popularity, hotovostní platby už nejsou tak oblíbené